2014.gada sacensību kalendārs (Latvija, Baltija, Eiropa, pasaule)*
(apstiprināts LaMSF Enduro komisijas sēdē 08.01.2014.)

 


Date Discipline National Baltic Europe Place Country Organiser Representative or Clerk of the Course
29-30 Mar Enduro     EURČ1 Antas, Almeria ESP   John Collins
05 apr Enduro Sprint LITK1 BK1   Vievis LIT   Paulius Albertavičius
12 apr Cross Country LATČ1 BČ1   Ķesterciems LAT    Arvis Bumbiers
19 apr Enduro Sprint LATK1 BK2   Emburga LAT Tempo 24H Iveta Kaminska
19 apr 4H Team Cross LATK1     Emburga LAT Tempo 24H Iveta Kaminska
26 apr Cross Country LITČ1 BČ2   Biržai LIT MK VYTIS M.Šimkevičius
02 mai Ekstreem enduro "Võrtsu Proloog"       Tartu EST Lärm Riho Kollist
3-4 May Enduro ESTČ1 BČ1   Väike-Rakke, Võrtsjärve EST Lärm Riho Kollist
10 mai Cross Country LATČ2 BČ3   Talsi LAT MK Talsi R.Volfs
17-18 May Enduro ESTČ2, LITČ1 BČ2   Paikuse EST Paikuse Motoklubi Toivo Nikopensius
24 mai Enduro Sprint (nepiedalās kvadri) ESTK1 BK3   Maardu/Võerdla EST Favor Motosport Almar Proos
31 May-1 Jun Enduro     EURČ2 Bacau ROM   Pavol Sas
31 mai Enduro Sprint ESTK2     Aravete EST   Aare Kattai
31 mai Cross Country LITČ2     Vilnius LIT VŠI "Enduro Klubas" T.Paura
01 jūn 4H Team Cross LATK2     Emburga LAT Tempo 24H Iveta Kaminska
07 jūn Cross Country LITČ3 BČ4   Kaunas (Bike Show Millenium) LIT W D Looren RT Danielius Žostautas
21 jūn Adventure Enduro LATČ1     Rugāji LAT MPK "apPasaule" Didzis Zariņš, Raivis Ansviesulis
21 jūn Enduro Sprint ESTK3     Habaja EST Kose Motoklubi Marek Uustalu
28-29 Jun Enduro     EURČ3 Santa Margharita ITA   Robert Svensson
05 jūl Enduro Sprint ESTK4 BK4   Jõesuu EST Paikuse Motoklubi Toivo Nikopensius
12-13 Jul Enduro LITČ2 BČ3   Not decided LIT W D Looren RT Danielius Žostautas
19 jūl Enduro Sprint LATK2 BK5   Vecumnieki LAT L.R.K. Arturs Robežnieks, I.Grīslis
26-27 Jul Enduro LATČ1, LITČ3 BČ4   Vidriži LAT Moto A-Z Jānis Baunis
02 aug Adventure Enduro LATČ2     Zante LAT MPK "apPasaule" Kristaps Ramiņš
03 aug Enduro Elements Cup (Extreme Enduro)       Zante LAT MPK "apPasaule" Mārtiņš Sils
10 aug Cross Country LATČ3     Emburga LAT Tempo 24H Iveta Kaminska
10 aug 4H Team Cross LATK3     Emburga LAT Tempo 24H Iveta Kaminska
16-17 Aug Enduro LATČ2, LITČ4 BČ5   Zante LAT MPK "apPasaule" Mārtiņš Sils, Raitis Evarsons
23 aug Enduro Sprint ESTK5 BK6   Tartu EST Lärm Riho Kollist
30 aug Cross Country LITČ4 BČ5   Rokiškis LIT AMSK "Viesulas" R.Kišūnas
06 sep Adventure Enduro LATČ3     Lizums LAT MPK "apPasaule" Zigmārs Brunavs
07 sep Cross Country LITČ5     Rokiškis LIT AMSK "Viesulas" R.Kišūnas
05-07 Sep Enduro     EURČ4 FIN Tokod HUN   Marco Bolzonello
12 sep Ekstreemenduro "Võrtsu2 proloog"       Elva EST Lärm Riho Kollist
13-14 Sep Enduro ESTČ3     Väike-Rakke, Võrtsjärve EST Lärm Riho Kollist
20 sep Cross Country LATČ4 BČ6   Vidriži LAT Moto A-Z Jānis Baunis
27-28 Sep MX NATIONS       Ķegums LAT    
04 okt ENDURO RALIS       Pabrade LIT   Paulius Albertavičius
05 okt 4H Team Cross LATK4     Emburga LAT Tempo 24H Iveta Kaminska
04-05 Oct Enduro ESTČ4     Aruküla EST   Almar Proos, Aare Kattai
11 okt Cross Country ESTČ BČ7   Haapsalu EST MK Lääne Reio Engman
18 okt Cross Country ESTČ BČ8   Paikuse EST Paikuse Motoklubi Toivo Nikopensius
25 okt Enduro Sprint LATK3 BK7   ??? LAT   ???
3-8 Nov ISDE 6 Days         ARG    

 

  

- Latvijas čempionāts

LK - Latvijas kauss

- Baltijas čempionāts

BK - Baltijas kauss

- Eiropas čempionāts

 

   * Katras enduro disciplīnas sadaļā "Kalendārs" atrodama informācija par attiecīgajām sacensībām Latvijā un Eiropā, kā arī Lietuvā un Igaunijā: Enduro, Cross Country, Piedzīvojumu enduro, Enduro sprints, 4h komandu kross.